тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Зверніть увагу!!!

З метою збільшення надходжень акцизного податку до бюджету Торецької міської територіальної громади новим розпорядженням керівника Торецької міської ВЦА від 24.09.21 N 289р встановлено заборону щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території Торецької міської територіальної громади з 22.00 години до 8.00 години з 01.10.2021 року.
Продаж алкоголю особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством, ЗАБОРОНЕНО ЦІЛОДОБОВО.

Відповідно до статті 156 КУпАП за порушення даних вимог передбачається адміністративна відповідальність від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 6800 грн до 13600 грн.

У випадку, якщо за підсумками роботи 4 кварталу поточного року очікуваний результат від даного розпорядження не буде отримано (збільшення надходжень акцизного податку), дану норму щодо дозволеного часу доби для реалізації алкоголю БУДЕ СКАСОВАНО з 01 січня 2022 року!
З повним текстом розпорядження можна ознайомитися за посиланням:
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва