тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ТОРЕЦЬКА ПІДПРИЄМНИЦЯ ГОРЕЦЬКА КРІСТІНА СТАЛА ФІНАЛІСТКОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ SHE’S NEXTEMPOVERED BY VIZA.

21.09.2021 року в м. Києві відбувся   День жіночого підприємництва. Освітня подія пройшла в межах світової кампанії підтримки жіночого лідерства She’s NextEmpovered by Viza.

З-поміж численних  учасниць проєкту  зі всієї України, які прагнуть  розвитку власних підприємницьких навичок та талантів, обрано 150 фіналісток, які отримали квиток на цей захід.

Проєкт  об’єднав засновниць малого бізнесу з 19 областей України – переможниць конкурсного відбору – й топ менеджерів, власників великого українського бізнесу, експертів в різних галузях і мотиваційних спікерів, що ділилися інсайтами та навичками ведення бізнесу.

В ході програми відбулися лекції, воркшопи, публічна дискусія про жіноче лідерство та стереотипи щодо нього, презентації найкращих жіночих підприємств та вручення нагород.

Фіналісткою цього  всеукраїнського заходу стала і підприємниця з м. Торецька Горецька Крістіна, яка  презентувала діяльність заснованого нею Медичного Центру краси та здоров’я «Doktor Goretskaya». Сімейний проєкт, створений у лютому 2021 року, направляє свою діяльність на допомогу мешканцям Торецької громади у лікуванні та профілактиці захворювань, на надання професійних послуг у сфері б’юті індустрії. 

«Мета моєї участі  та прагнення до перемоги у такому масштабному заході – це велике бажання дізнатися про нові підходи до розвитку власного бізнесу, а також отримати системні й практичні знання для масштабування мого поточного проєкту в доволі складних економічних умовах і втілення нових ідей у створення нових проєктів у сфері медицини. Хоч мені і не судилося стати переможницею, але пишаюся тим, що я є фіналісткою проєкту та отримала нагоду провести день в компанії людей, захоплених власною справою, задати запитання експертам, отримати практичні та цінні поради, обговорити поточні бізнес-задачі з однодумцями. Чим більше буде таких освітніх проєктів, які розповідають жінкам про можливості, вчать лідерству, вчать будувати своє, тим більше місцеві  громади отримають позитивних результатів. Я б порадила жінкам, які створюють власні справи – відкривайте бізнес, якщо ідея усередині вас «зашкалює». Починайте, якщо ви не можете думати ні про що інше! Відкривайте бізнес тоді,  коли  ви точно вірите в себе й не піддаєтесь на чужі переконання. Відкривайте свою справу  тоді, коли вам це у радість!», – прокоментувала Горецька Крістіна.

Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області вітає Горецьку Крістіну з ініціативою та прагненнями отримувати нові знання, досвід, і бажає й надалі слідувати своїй підприємницькій мрії, досягати бажаних результатів, продовжувати втілювати інноваційні ідеї на території Торецької громади та надихатися на підкорення нових висот.

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва

Відео 1: https://drive.google.com/file/d/1aOEyeqkPI9dOm1Ajn4CtrJKUym7Fo18q/view?usp=sharing

Відео 2: https://drive.google.com/file/d/1YnlrTRKFxLMaVMs_51Em060dW2iWk2lw/view?usp=sharing

Відео 3: https://drive.google.com/file/d/1kC0x1ypMjPI1lil_EXI0nwfKk8n8J2ss/view?usp=sharing

Відео 4: https://drive.google.com/file/d/1_0UsWr7puBGuqb-Ux2sgRjcP0qmRUHGX/view?usp=sharing