тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Що таке ковід-сертифікат?

COVID-сертифікат – це цифровий документ, який підтверджує статус вакцинованої особи. У майбутньому він включатиме інформацію про негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 або факт перенесення хвороби. Сертифікат вже можна сформувати у будь-який момент у застосунку “Дія” без відвідування свого сімейного лікаря.
Євросоюз визнав український цифровий сертифікат в Дії. Тому тепер не обов’язково робити паперовий аналог. Отримати сертифікат можуть всі, хто пройшли повний курс вакцинації. Для цього потрібно:

 В оновленій версії застосунку потрібно натиснути “Послуги”
 Вибрати “COVID-сертифікат”
 Підписати Дія.Підписом заяву на передачу даних з електронної системи охорони здоров’я до Дії
 Натиснути “Отримати сертифікат”
 COVID-сертифікат з’явиться у вашому смартфоні
Наголошуємо, що формування ковідного сертифікату відбувається на основі даних, які вніс лікар для пацієнта в електронну медичну картку. Команди, які здійснюють вакцинацію, обов’язково вносять дані про щеплених осіб в електронну систему охорони здоров’я. Якщо Дія не може згенерувати сертифікат, можливо дані про вакцинацію не внесені або некоректні (наприклад, інформація не повна, або ж неправильно введені дані щодо вакцини). Тоді слід звернутися до пункту, де робили вакцинацію, щоб внести, або скорегувати дані, також щоб розібратися у Вашій ситуації можна подзвонити на «гарячу лінію» КНП «ЦПМСД» м. Торецька 0959022923.
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька