тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС НАВЧАННЯ ДЛЯ БАРИСТИ

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує жителів Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей на новий курс «Спеціаліст із приготування кавових напоїв (бариста)».
Навчальна програма для тих, хто хоче працювати професійним баристою/баристкою, складається із теоретичної частини, яка відбудеться онлайн 30 вересня – 15 жовтня та практичної – відбудеться офлайн у місті Одеса 18-21 жовтня.

Участь у курсі безкоштовна. Організатори забезпечують проїзд, страхування, проживання та харчування під час проходження практичної частини курсу. За результатами проходження курсу – кожен учасник отримає сертифікати.

Учасники курсу вивчатимуть історію кави, її різні сорти, дізнаються про особливості зростання, класифікації та приготування, а також смакові властивості різних видів. Навчаться правильно подавати каву. Фахівці тренінгового центру навчать всім тонкощам роботи з кавомашиною, кавовим посудом та іншим інвентарем.
Програма навчання:
1. Теоретичний вступний курс.
2. Каптестінг зерна.
3. Робота з кавовим обладнанням.
4. Приготування класичних кавових напоїв на основі еспресо.
5. Приготування альтернативних способів приготування кави.
Під час навчання учасники курсу будуть використовувати сучасне обладнання, яке відповідає українським нормам та міжнародним стандартам і опанують нову спеціалість для подальшого працевлаштування.
Тривалість курсу – 3 тижні.
Для участі у конкурсі потрібно пройти реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe…/viewform
Зареєструватись можна до 20.00 години 27 вересня 2021 року
Кількість учасників обмежена.
Рішення щодо участі буде прийняте до 29 вересня 2021 року
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва