тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

5,8 мільярдів гривень – надходження єдиного внеску від платників Донеччини

5,8 мільярдів гривень – надходження єдиного внеску від платників Донеччини
У січні – серпні 2021 року сума надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників податків Донеччини склала 5 млрд 778 млн гривень, що на 526,2 млн грн перевищило надходження аналогічного періоду 2020 року.
Як зазначив керівник, постійна співпраця з роботодавцями регіону, а також детінізація ринку праці є одним з важливих пріоритетів у роботі податківців, оскільки заробітна плата громадян та доходи фізичних осіб-підприємців являється основним джерелом для сплати єдиного внеску, за рахунок якого наповнюються фонди соціального страхування, фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

Нагадуємо, що захистити свої права, або, навіть, перевірити правильність обов’язкових відрахувань з вашої зарплатні може кожен громадянин Донеччини за допомогою безкоштовного мобільного додатку #Legal_ZrPlat.
Завантажити його можна засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details…) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1).
Підписатися на Facebook
Підписатися на Telegram-канал
Підписатися на YouTube
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot