тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

День підприємця у Торецькій громаді відзначили в незвичному форматі.

Розпочалося свято з урочистої частини. За особистий внесок у розвиток малого та середнього підприємництва, високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі, ініціативність, активну участь у суспільно-громадському житті Торецької міської територіальної громади та з нагоди професійного свята Дня підприємця керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Василь Чинчик нагородив грамотами, подяками та цінними подарунками активних підприємців.
За значний внесок у створення української культури, популяризацію українських страв і підтримку багатовікових національних традицій, професіоналізм у кулінарному мистецтві, яскраву презентацію страв на Фестивалі української кухні, активну громадську позицію отримали подяки від керівника Торецької міської ВЦА підприємці, які були залучені у підготовці святкування Дня незалежності України.

Керівник Торецької міської ВЦА Василь Чинчик висловив подяку всім підприємцям за активну громадянську позицію та ініціативність і побажав невичерпної енергії, міцного здоров’я, добробуту, впевненості в майбутньому, миру і злагоди у родинах.

Під час заходу гарний настрій дарували вихованці «Зразкового художнього колективу» вокального ансамблю «Співаночки» центру дитячої та юнацької творчості, «Флайденсстудії», учні музичної школи імені Івана Карабиця. Захід був організований за підтримки відділу культури Торецької міської ВЦА.
Продовжилося свято, не звертаючи на погодні умови, активними розвагами: дружня партія в волейбол та футбол, настільні ігри тощо.
Цей оновлений підхід до святкування професійного свята торецької бізнес спільноти стане гарним підґрунтям для подальшої співпраці між бізнесом, владою та громадою.