тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Формування цифрової компетентності, актуально та необхідно

В межах БЕЗКОШТОВНОГО курсу «Цифрова компетентність громади» заплановано створення для мешканців Торецької громади соціального осередку формування цифрової компетентності. Проєкт переходить в активну фазу реалізації, адже наразі підготовлений та повністю укомплектований кабінет для проведення занять. Обране обладнання є унікальним для проведення такого виду заходів. Слід зазначити про багатофункціональність, до прикладу, сучасні комп’ютери, а саме планшетний комп’ютер, має функцію трансформера, його можна використовувати, як планшет чи смартфон, а у поєднанні з клавіатурою – це вже портативний комп’ютер. Також, серед обладнання є сучасний POS-термінал, який позиціюється як емулятор банківського термінала самообслуговування.

В процесі реалізації проєкту, а саме підготовка аудиторії до проведення занять, представники та представниці ГО знайшли однодумців у реалізації мети проєкту в особі керівника ПАТ «Державний Ощадбанк» в місті Торецьк Родіона Чернобровкіна, котрий спрямовує свою професійну діяльність на діджиталізацію суспільних послуг та наголошує на необхідності формування цифрової компетентності мешканців Торецької громади. Спеціалістами з інформаційної комунікації будуть проведені консультативні зустрічі слухачів курсів щодо користування терміналами самообслуговування та онлайн оплати комунальних платежів, комерційних замовлень. Слухачі та слухачки курсів зможуть потренуватися та навчитися виконувати сплату комунальних послуг чи інших послуг з використанням програмного забезпечення та фахівців ПАТ «Державний Ощадбанк» в місті Торецьк.
ГО «Вектор розвитку та змін» ласкаво запрошує долучитися до вивчення курсу. Навчальний процес буде проходити в сучасному закладі освіти Торецької громади у яскравих та укомплектованих аудиторіях Торецького професійного ліцею за адресою: м. Торецьк, вул. Онежська, 3А. Високопрофесійний педагогічний колектив Торецького професійного ліцею створить комфортні умови для опанування мешканцями Торецької громади цифрових навичок та вмінь. Для слухачів навчання буде проводитись у зручний час, з 14:00 до 15:00 – два дні на тиждень. Набір продовжується на жовтень місяць: група – понеділок, середа; група – вівторок, четвер.
Записуйтеся на БЕЗКОШТОВНИЙ курс «Цифрова компетентність громади» за адресою: м. Торецьк, вул. Онежська, 3А (Торецький професійний ліцей), тел.: +380932771041 – керівник ГО Євген Клейно.
Проєкт «Цифрова компетентність громади» реалізовується ГО «Вектор розвитку та змін» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.