тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька висловлює свою повагу організації Червоного Хреста України

В рамках реалізації проекту «Підтримка Товариства Червоного Хреста України при реагуванні на ситуацію щодо COVID-19 на національному та обласному рівнях» (NationalandregionalsupporttotheUkrainianRedCrosstorespondtoCOVID-19), який реалізує Донецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Люксембурзького Червоного хреста, 19 серпня пройшла зустріч лікаря загальної практики – сімейного лікаря КНП «ЦПМСД № 1» Краматорської міської ради Євгенія Яцури з медичним персоналом амбулаторії ЗП-СМ № 5 та амбулаторії ЗП-СМ № 6 КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” м. Торецька. Мета зустрічі — розібрати з медичним персоналом актуальні питання Covid-19, а саме: епідситуація у світі щодо спалаху Covid-19; клініка, епідеміологія, діагностикаCovid-19; розібрати поняття інфекційний контроль та його організація, клінічне ведення пацієнтів з Covid-19, профілактика Covid-19, вакцинація проти Covid-19, дорожня карта вакцинації проти Covid-19 в Україні, які зареєстровані в Україні вакцини проти Covid-19, етапи вакцинації.

Під час зустрічі медичний персонал амбулаторії ЗП-СМ №2 покращив свої знання в клінічній картині Covid-19, організації інфекційного контролю на первинному рівні та вакцинації від Covid-19.
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька висловлює свою повагу організації Червоного Хреста України за проведену зустріч. Сподіваємося на подальшу співпрацю!