тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ТОРЕЦЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ГОРЕЦЬКА КРІСТІНА ТА ГОРЕЦЬКИЙ ЮРІЙ ЗАЯВИЛИ ПРО СВІЙ БІЗНЕС НА ВСЮ КРАЇНУ!

Медичний Центр краси та здоров’я «Doktor Goretskaya» з м. Торецька прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі «ГЕРОЇ МАЛОГО БІЗНЕСУ».

З понад чотирьох тисяч бізнесменів вони потрапили в ТОП–100 найкращих та успішних, ОТРИМАВШИ ДИПЛОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ГЕРОЇ МАЛОГО БІЗНЕСУ- 2021» ТА  ПОЧЕСНИЙ ЗНАК УЧАСНИКА У НОМІНАЦІЇ  «ЗДОРОВА НАЦІЯ».

І це вже ознака високих стандартів ведення бізнесу та можливості Торецькій громаді пишатися за молодих підприємців. Торецька міська військово-цивільна адміністрація щиро вітає  місцевих представників родинного бізнесу з нагородою!

7 серпня 2021 року в Premier Palace Hotel у м. Києві відбулася офіційна церемонія нагородження Премії «Герої малого бізнесу» – Всеукраїнського конкурсу для підприємців та власників малого бізнесу.

Проєкт створений підприємцями для підприємців всієї країни, в якому були відзначені кращі серед кращих власників малого бізнесу, найстійкіші, ті, хто розвиває свою справу в непростих реаліях, і надихає своїм прикладом інших.

Від українських підприємців надійшло 4023 заявки і лише 104 учасника, серед яких РОДИНА ГОРЕЦЬКИХ,  були допущені до конкурсу у різноманітних номінаціях:

 1. Молодий підприємець
  2. Роботодавець року
  3. Системний бізнес
  4. Справа життя
  5. Добра справа
  6. Інновації заради майбутнього
  7. Спадщина і традиції
  8. Ветеранський бізнес
  9. Здорова нація
  10. Made in Ukraine
  11. Гран-прі

Засновниця Центру Горецька Крістіна народилася в Торецьку,  після закінчення Донецького медичного університету повернулася у рідне місто під час війни, розпочала трудову діяльність лікарем-стоматологом, лікарем-косметологом, завжди мала на меті розвинути свій бізнес на користь Торецької громади. Медичний Центр краси та здоров’я «Doktor Goretskaya» – це новий сучасний Центр   у м. Торецьку, був створений у лютому 2021 року, як  сімейний проєкт, який направляє свою діяльність на допомогу мешканцям Торецької громади у лікуванні та профілактиці захворювань, на надання професійних послуг у сфері б’юті індустрії.  В Медичному Центрі на новітньому обладнанні надають якісні медичні послуги висококваліфіковані лікарі з обласного центру Донеччини та інших міст регіону. Підприємство співпрацює з медичною лабораторією «Сінево», яка входить до найкрупнішої мережі лабораторій Synevo в Європі.

Зі своєю командою родина Горецьких не зупиняється на досягнутому та планує в перспективі розширювати перелік медичних послуг, створювати нові робочі місця, розширюючи географію Медичного Центру по Україні,  розробити медичні програми для військовослужбовців, людей похилого віку та з обмеженими можливостями, розпочати вакцинацію дітей за віковим календарем, надавати юридичні послуги з питань медичного обслуговування.

З початку діяльності Медичного Центру сплачено податків та єдиного соціального внеску до бюджетів всіх рівнів  понад 150 тис. грн., створено 18 нових робочих місць. На сьогоднішній день надаються послуги по 26 медичним напрямкам та по 10 – косметологічним.

«Герої малого бізнесу» – це не просто соціальний проєкт або конкурс для початківців-управлінців і бізнесменів, в першу чергу це унікальна платформа для молодих, талановитих і перспективних підприємців, власників малого бізнесу, на якій абсолютно всі в рівних умовах мають можливість заявити про себе на всю країну.

Дана платформа є можливістю для швидкого старту, зростання і розвитку особистих ідей і талантів кожного учасника.

Пряма трансляція церемонії нагородження конкурсу «Герої малого бізнесу» доступна на YouTube-каналі Премії за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCM3ScEatfk7NhTKoLU22aog

Сайт національної премії «Герої малого бізнесу» — https://geroi.biz

відео: https://youtu.be/5-V6L5pqsY8

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва