тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

12.08.2021Р. З 10.00 ДО 12.00 НА ТЕРИТОРІЇ, ПРИЛЕГЛІЙ ДО ТОРЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ, ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЗАХІД ДЛЯ МОЛОДІ «ОБИРАЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ!»

2 серпня до Міжнародного дня молоді на Донеччині відбудеться загальнообласний ярмарок вакансій для молоді «Обираємо майбутнє разом!», який пройде у кожному місті та районі регіону. Захід організовується Донецькою обласною службою зайнятості.
Ярмарок проходитиме з метою прискорення працевлаштування незайнятого населення, оперативного задоволення потреб роботодавців у кадрах, підвищення рівня інформованості населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості.
Робота заходу буде організована у 4-х локаціях:

1.«Твоя кар’єра», в рамках якої відбудуться презентації роботодавців, а представники мобільних груп рекрутерів проведуть анкетування пошукачів роботи.

2.«Твоя можливість», де учасникам буде презентовано професійні, професійно-технічні, вищі заклади освіти Донецької області та інших регіонів країни.
3.«Твій вибір»-під час роботи цієї локації присутні пройдуть експрес-тестування, їм буде надана практична та методична допомога в складанні резюме. Окрім цього, фахівцями служби зайнятості буде проведено низку майстер-класів.
4.«Твій успіх», в рамках якої з учасниками працюватимуть представники соціальних партнерів, міжнародних організацій, молодіжних центрів тощо. До роботи у цій локації будуть запрошення експерти бізнесу, які наочно продемонструють свою продукцію або презентують власний досвід.
Запрошуємо до участі в заході!
Торецький міський центр зайнятості