тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

БЕЗКОШТОВНІ курси для населення «Цифрова компетентність громади»

Технічний прогрес, який став великим помічником для молоді, зовсім залишив за бортом людей пенсійного віку. Будь-які проблеми для них, великі, чи малі, без сучасного використання новітніх можливостей стають непомірно важкими та не розв’язними. Життя ускладнене низьким рівнем добробуту, не дає можливості самотужки розвиватися, навчатися та бути корисним для молоді, всього суспільства, та насамперед дати ради собі у багатьох аспектах життя.

ГО «Вектор розвитку та змін» оголошує відкриття курсів «Цифрова компетентність громади» для мешканців Торецької громади. Проєкт передбачає проведення курсів «Цифрова компетентність громади» з мешканцями громади які потребують допомоги у роботі із технологіями. Проєкт допоможе розкрити важливі питання роботи з сучасними гаджетами через опанування чотирьох навчальних блоків: блок 1: Теоретична база (два заняття); блок 2: Цифрова грамотність (три заняття); блок 3: Основи партисипації та інструменти громадської участі та е-демократія (два заняття); блок 4: Фінансова грамотність (одне заняття). Реалізація проєкту надасть змогу слухачам та слухачкам використовувати отримані знання та допоможе підсилити соціальну адаптацію, налагодити зв’язки з будь-ким у будь-якому куточку світу, бути активними учасниками електронних заходів, знаходити допомогу у вирішенні адміністративних та особистих проблем, знайти можливість працювати і отримувати додатковий дохід, а також дозволить використовувати електроні інструменти впливу на прийняття рішень у громаді.
Курс «Цифрова компетентність громади» створений для мешканців літнього віку, проте загалом обмеження для участі відсутні: якщо вам необхідна допомога у роботі з гаджетами та ви маєте бажання навчатися, ГО «Вектор розвитку та змін» ласкаво запрошує долучитися до вивчення курсу. Навчальний процес буде проходити в сучасному закладі освіти Торецької громади, у яскравих та укомплектованих аудиторіях Торецького професійного ліцею за адресою: м. Торецьк, вул. Онежська, 3А. Високопрофесійний педагогічний колектив Торецького професійного ліцею створить комфортні умови для опанування мешканцями Торецької громади цифрових навичок та вмінь. Для слухачів навчання буде проводитись у зручний час, з 14:00 по 15:00 – два дні на тиждень у трьох групах по 10 осіб у кожній. Навчання розпочнеться у вересні: 1 група – понеділок, середа; жовтень: 2 група – понеділок, середа;3 група – вівторок, четвер).
Завдяки підтримці партнерів проєкту буде забезпечено якість, професійний підхід, методичний супровід, технічну підтримку та організацію протиепідемічних заходів з урахуванням рекомендацій МОЗ. Проєкт реалізовується у партнерстві з Торецькою міською військово-цивільною адміністрацією Бахмутського району Донецької області та Торецьким професійним ліцеєм.
Проєктом заплановано проведення курсів «Цифрова компетентність громади» (придбання обладнання сенсорних планшетів та терміналу самообслуговування) та закупівлю обладнання сенсорної панелі для ЦНАП, що дозволить безперешкодно отримувати адміністративні послуги.
Маєте бажання крокувати в ногу з часом, але потребуєте допомоги?
Маєте планшет або телефон, але не вмієте правильно ним користуватися?
Хочете спілкуватися з рідними, що живуть в інших країнах?
Хочете робити замовлення в онлайн-магазинах?
Хочете брати активну участь у житті громади?
Записуйтеся на БЕЗКОШТОВНИЙ курс «Цифрова компетентність громади» за адресою: м. Торецьк, вул. Онежська, 3А (Торецький професійний ліцей) тел.:+380932771041 – керівник ГО Євген Клейно
Проєкт «Цифрова компетентність громади» реалізовується ГО «Вектор розвитку та змін» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.