тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Святкові заходи з нагоди сьомої річниці звільнення міста Торецьк від російської окупації продовжено в парковій зоні «Пергола»

Святковим концертом за участі творчих колективів Торецкьої громади та оркестру 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василь Чинчик нагородив грамотами та подарунками переможців міського конкурсу малюнків «Вільний Торецьк очима дітей».
Для гостей та мешканців міста працівники Центральної бібліотечної системи створили святкову фотозону та організували майстер-класи.
Разом з тим відбулася акція «Побажання вільному Торецьку», до якої долучились жителі громади з вітаннями та побажаннями миру, процвітання та розвитку громади.
На центральній площі міста ініціативна група молоді церкви «Слово Життя» за підтримки Торецької міської військово-цивільної адміністрації організували для дітлахів ігрові локації та святкову дискотеку.
До святкування долучились місцеві підприємці, які організували торгівлю смачними стравами, зони відпочинку та місця для розваг дітлахів.
Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області вітає жителів громади зі святом та висловлює вдячність всім організаторам та безпосереднім учасникам свята.
Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, на открытом воздухе и дерево)
Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)
Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)