тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецька міська військово-цивільна адміністрація надає актуальну інформацію щодо водопостачання на території громади.

З початком літнього періоду збільшується споживання води мешканцями громади, зокрема через використання води для поливу присадибних ділянок.
Для стабільної цілодобової подачі води усім споживачам у літній період необхідно близько 20 тис. м3/добу. На сьогоднішній час до ВНС «Водопровідний вузол» по водоводу Д=900 мм «Горлівка-Торецьк» надходить 15,4 тис. м3 на добу. Збільшити кількість води, що подається на місто, неможливо через зношеність труб водоводу.
З метою стабільного забезпечення споживачів водою в літній період, Торецьким ВУВКГ розроблено графік подачі питної води жителям і підприємствам громади на 2021 рік (затверджений розпорядженням керівника ВЦА від 30.04.2021 р. № 249 р.), а саме:

– мікрорайон, забалочна частина міста, смт Щербинівка, смт Петрівка – цілодобово,
– центральна частина міста, смт Північне, м. Залізне, смт Південне – з 5.00 до 10.00 та з 17.00 до 22.00.
Для забезпечення мешканців Торецкої громади водою, через систему електронних закупівель «Прозорро» проводиться процедура по визначенню підрядника на виконання робіт та встановлення фільтрувальної станції ізраїльського виробника. Реалізація проєкту з встановлення фільтрувальної станції дозволить налагодити стале водопостачання Торецької громади.