тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Щодо надання послуг населенню в м. Залізне, смт. Новгородське, смт. Північне, смт. Щербинівка

Шановні мешканці Торецької громади!
Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області доводить до вашого відома, що на підставі Указу Президента України від 19.02.2021 № 61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області», розпорядження керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області від 01.06.2021 № 26р «Про початок реорганізації виконавчих органів міських та селищних рад, військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, які увійшли до складу Торецької територіальної громади шляхом приєднання до Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області» розпочато реорганізацію міських та селищних рад, а також військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.
Звертаємо вашу увагу на те, що майже всі послуги, які надавались у міськселищрадах (окрім послуг з реєстрації народження і смерті) будуть надаватись на місцях відповідними спеціалістами Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області, а саме:
✅На території міста Залізне утворено відділ розвитку міста Залізне та віддалене робоче місце адміністратора центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Залізне, пр. Піонерів 23 (поліклініка, 2 поверх, кабінети 1 та 2); графік роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.
✅На території смт. Новгородське утворено відділ розвитку смт. Новгородське та територіальний підрозділ центру надання адміністративних послуг на базі колишньої селищної ради за адресою: смт. Новгородське, вул. Зарічна, 7а; графік роботи понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.00 без перерви;
✅На території смт. Північне утворено відділ розвитку смт. Північне та територіальний підрозділ центру надання адміністративних послуг на базі колишньої селищної ради за адресою: смт. Північне, вул. Народна, 1а; графік роботи понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.00 без перерви;
✅На території смт. Щербинівка утворено відділ розвитку смт. Щербинівка та віддалене робоче місце адміністратора центру надання адміністративних послуг на базі колишньої селищної ради за адресою: смт. Щербинівка, вул. Центральна, 4; графік роботи понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.
За даними адресами будуть надаватись наступні послуги:
1. Реєстрація місця проживання / перебування.
2. Зняття з реєстрації місця проживання / перебування.
3. Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи
4. Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання.
5. Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої.
6. Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.
7. Видача довідки про спільне проживання громадян на момент смерті одного з них.
8. Видача довідки про реєстрацію громадянина за даною адресою на день смерті (про відкриття спадщини).
9. Видача довідки для оформлення недоотриманої пенсії.
10. Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма 3ДФ).
11. Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
12. Надання/погодження характеристик
13. Завірення Актів про обстеження житлово – побутових умов.
14. Завірення Актів про фактичне проживання (не проживання) особи.
15. Завірення Актів про спільне проживання.
16. Завірення Актів про спільне проживання та проведення поховання.
За послугами з реєстрації народження дитини, а також видачі свідоцтва про смерть необхідно звертатись до відділу Державної реєстрації актів цивільного стану за адресою: м. Торецьк вул. Дружби 24 (другий поверх).
Консультації з оформлення адміністративних послуг можливо отримати за телефонами: – 0892502127; 0892502135