тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Питання працевлаштування молоді вирішували на Раді роботодавців

Питання попередження молодіжного безробіття та налагодження ефективної комунікації роботодавців із закладами освіти щодо працевлаштування випускників професійно – технічних навчальних закладів обговорювали 17 червня на засіданні Ради роботодавців в Торецькому міському центрі зайнятості.

В ході заходу, з огляду на результати анкетування випускників Торецького професійного ліцею, піднімалось питання надання перших робочих місць молоді роботодавцями міста.  А з метою закріплення їх на підприємствах, запровадження заходів з професійної та психологічної адаптації випускників в виробничому середовищі.

Присутні роботодавці підтвердили свої наміри щодо прийняття на постійну роботу випускників Торецького професійного ліцею, які проходили у них виробничу практику.

Питання, які були висвітлені на засіданні Ради роботодавців, завжди були і є актуальними.  І, як зазначили члени Ради, тільки спільна робота у вирішенні питань працевлаштування випускників може дати позитивні результати та сприяти тому, щоб молодь залишалась жити та працювати у рідному місті.