тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Торецькій громаді стартувала розробка інвестиційного профілю та положення про залучення інвестицій

26 травня відбулось перше засідання робочої групи з розробки інвестиційного профілю та положення про залучення інвестицій Торецької територіальної громади. Захід дає старт другому етапу проєкту «Розробка інвестиційних профілів громад та положення про залучення інвестицій на місцевому рівні», який реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансування Європейського Союзу.
Протягом березня 2021 року у межах першого етапу проєкту було здійснено конкурсний відбір учасників серед усіх громад Донецької та Луганської областей. За результатами відбору, участь у проєкті продовжили 20 пілотних громад, серед яких і Торецька ТГ.

До складу робочої групи увійшли представники структурних підрозділів ВЦА м. Торецьк, представники бізнес-спільноти та громадськості. Під час першого засідання учасники обговорили поточний стан інвестиційного середовища громади. Також було окреслено основні цілі, методи роботи та очікувані результати виконання проєкту.
З метою забезпечити прозорість та відкритість процесу було організовано фокус-групові дослідження із залученням підприємців, представників структурних підрозділів ВЦА м. Торецьк, підприємств, громадськості, приєднаних населених пунктів та профільних громадських організацій.
Протягом півторагодинної дискусії учасники досліджень визначали ключові проблеми розвитку інвестиційного середовища та можливості їхнього вирішення у повноваженнях ОМС, пріоритетні напрямки інвестиційного розвитку, а також надавали конкретні пропозиції з поліпшення бізнес-клімату у громаді.
Для довідки:
Проєкт «Розробка інвестиційних профілів громад та положення про залучення інвестицій на місцевому рівні» реалізується рейтинговим агентством IBI-Rating у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансування Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
На зображенні може бути: 2 людини
На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, сидит та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, сидит та у приміщенні