тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Торецьку презентують старт проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

25 травня у Торецьку відбудеться презентація проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
Торецьк – один із 15 цільових міст Донецької та Луганської областей, що будуть охоплені проєктом. Через тісну співпрацю з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам, впровадження проєкту «Добрі сусіди – одна країна» сприятиме поширенню практики створення нових ОСББ у місті та обміну досвідом між ними, збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерування діалогу між владою та ОСББ.
Початок онлайн презентації – о 10:00 годині за посиланням: https://zoom.us/j/95942666015

Зустріч проводитиметься із врахуванням карантинних вимог через пандемію COVID-19.
Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном 0509158812 або ел. адресою jkhtoretsk@gmail.com, контактна особа – Ірина Філіппова
*****
Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:
та на сайті ІМР: www.mdi.org.ua.