тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ДО 5000$

Данська Рада у справах Біженців відновлює програму надання фінансової допомоги власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.
ГОЛОВНА ЦІЛЬ ПРОГРАМИ: збереження існуючих робочих місць шляхом надання можливостей для безперебійного функціонування бізнес-діяльності в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Для цього надається фінансова допомога власникам мікро, малого та середнього бізнесу на адаптацію / перепрофілювання / переорієнтацію бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць.

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов’язаних з адаптацією / перепрофілюванням / переорієнтацією бізнес-діяльності.

Детальніше про програму: https://lap.drc.ngo/title/sme-covid
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва