тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З нагоди Дня пам’яті та примирення й напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні…

8 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення й напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступники керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Юрій Євсіков, Людмила Єслюкова, Олександр Андрусенко, представники Громадської організації «Торецька міська організація ветеранів України», Торецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до меморіального комплексу «Слава».

Також хвилиною мовчання та квітами вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців біля пам’ятного знаку, присвяченого захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк.

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації Людмила Єслюкова спільно із працівниками ВЦА привітали ветеранів, які були безпосередніми учасниками бойових дій Другої світової війни та вручили пам’ятні подарунки.
День пам’яті та примирення та День перемоги присвячені пам’яті людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню.
Низько схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь, та тих військовослужбовців, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Ніколи знову.