тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Шановні мешканці Торецької громади, дорогі ветерани!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Сьогодні передусім слід згадати подвиг людей, які пройшли вогняними дорогами війни. Витримка, відвага і жертовність старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – прояв справжнього патріотизму, приклад для синів і дочок нашої Вітчизни.

Завдяки подвигу наших героїв ми сьогодні маємо можливість жити, а тому завжди маємо пам’ятати їх героїзм, відвагу і зусилля, прикладені у страшні роки війни, для отримання Великої Перемоги. Ніколи в житті ми не зможемо відпустити від себе невмирущі спогади про тих, хто наближав цей день заради майбутніх поколінь. Низько вклоняємося ветеранам, які вистояли та витримали усі тяготи воєнного лихоліття.
Подвиг воїнів – переможців у Другій світовій війні додає сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Його гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України.
Бажаю Вам, шановні ветерани й сьогоднішні захисники, міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу, родинного затишку, злагоди та добробуту. А усім нам мирного неба, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя!
Слава героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину! Слава Україні!
З повагою
керівник Торецької міської
військово-цивільної адміністрації
Бахмутського району Донецької області Василь ЧИНЧИК