тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

8 травня в селищі Дружба відбувся робочий візит представників Благодійного Фонду «Карітас».

У заході взяли участь президент Карітас України Андрій Васькович, президент Карітас Європи та Карітас Австрія Міхель Ландау, директор департаменту міжнародної допомоги Гудрун Гюзел, директор БО «БФ «Карітас Краматорськ» Василь Іванюк, заступники керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков та Людмила Єслюкова, військовослужбовці об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу ООС, представники педагогічної спільноти, мешканці селища.

Під час зустрічі обговорили проєкти, реалізовані Благодійним Фондом, з метою підтримки місцевих жителів та нагальні питання і плани.

Благодійний Фонд «Карітас» не перший рік поспіль співпрацює з Торецькою громадою, надаючи допомогу у вигляді харчових продуктів, паливних брикетів для опалення будинків, медикаментів мешканцями вразливої категорії населення та людям, які опинились у складних життєвих обставинах. Неоціненною є робота з психологічної допомоги спеціалістів дітям, які проживають на лінії зіткнення.
Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює вдячність Благодійному Фонду «Карітас» за постійну підтримку та надану допомогу у вирішенні соціальних та побутових проблем жителів громади.