тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Розпочато вакцинацію працівників поліції Торецького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області

29.04.2021 року, в пункті щеплення амбулаторії ЗП-СМ № 1 розпочато вакцинацію працівників поліції Торецького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області та людей віком 60+ від COVID-19. Усі щеплення проводяться згідно з правилами: огляд лікаря, підписання інформованої згоди, безпосередньо саме щеплення й півгодинний нагляд за кожним, хто отримав щеплення.

 

Нагадуємо, що щеплення проводиться вакциною корейського виробника AstraZeneca-SKBio. Всі пацієнти, хто отримав перше щеплення індійською вакциною AstraZeneca/Covishield можуть отримати друге щеплення корейською AstraZeneca-SKBio, адже ці дві вакцини є ідентичними та взаємозамінними.
Разом з населенням 60+ вакцинуються й люди з 1-го та 2-го етапів (медики, військовослужбовці, мешканці та працівники інтернатних закладів, соціальні працівники, вчителі ЗНО, священнослужителі, прикордонники та працівники ДСНС).
Усіх бажаючі, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19, можуть записатися у чергу згідно з етапами вакцинації за телефоном свого сімейного лікаря або за телефоном 066-862-19-80, а також за допомогою програми «HELSI PRO», порталу «Дія», через контакт – центр МОЗ 0-800-60-20-19.
Піклуйтесь про себе і дбайте про близьких Вам людей!
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні