тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

COVID-19. Новини, захворюваність, вакцинація та поради.

Станом на 27 квітня, згідно зі статистичною звітністю по КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» міста Торецька, з початку карантину зареєстровано 3258 підтверджених випадків захворювань на COVID-19, з них вже закінчили лікування та одужали 2637 осіб.
Нагадуємо, що карантинні заходи та правила продовжують діяти!
Попереду травневі свята! А це, звісно, для багатьох мешканців нашого міста привід зустрітися у великій компанії друзів або разом відвідати церкву.
Зважаючи на постійне зростання захворюваності населення на COVID-19, переконливо просимо:
– утримуватись від відвідувань масових заходів у свята, надайте перевагу тихому, невеличкому колу сім’ї;
– дистанційно вітайте друзів та рідних зі святами (у телефонному режимі або за допомогою інтернет – ресурсів);
– у громадських місцях носіть захисні маски, дотримуйтеся фізичної дистанції у 1.5 метри;
– мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики;
Запам’ятайте! Кілька днів “відмінного відпочинку” не варті довготривалого лікування, реабілітації, а тим паче вашого життя, або життя ваших близьких! Краще – обмежити, або виключити власне перебування у подібних місцях.
Нагадуємо, що триває 2-й етап вакцинації від COVID-19!
З початку вакцинальної кампанії проти COVID-19, медиками КНП «ЦПМСД» міста Торецька вакциновано – 211 осіб вакциною Astrazeneca/Covishield.
Звертаємо увагу! Записатися на вакцинацію можна ВЖЕ ЗАРАЗ, а отримати щеплення від COVID-19 ви зможете тоді, коли розпочнеться етап, до якого ви належите (медичні працівники проінформують Вас).
З 28 по 30 квітня (включно) в пункті щеплення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «ЦПМСД» міста Торецька проводитимуться щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca-SKBio (виробництва Кореї) людей віком 60 +.
Запрошуємо усіх бажаючих, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19, записатися у чергу згідно з етапами вакцинації за телефоном свого сімейного лікаря або за телефоном 066-862-19-80,а також за допомогою програми «HELSI PRO», порталу «Дія», через контакт – центр МОЗ 0-800-60-20-19.
Будьте здорові!
З повагою,
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька