тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

22 квітня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

22 квітня в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Торецьк під головуванням керівника Торецької міської ВЦА Василя Чинчика за участі заступників керівника, керівників підприємств, установ та організацій міста відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.
Під час засідання були розглянуті питання щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID–19 та рекомендовано посилити щоденний контроль за мешканцями міста, які проходять лікування вдома або перебувають на самоізоляції щодо дотримання встановлених правил, посилити щоденний контроль за дотриманням перевізниками міста встановлених карантинних та протиепідемічних вимог під час перевезення пасажирів транспортом загального користування. Також, у зв’язку з наближенням Великодніх свят, було рекомендовано провести роз’яснювальну роботу з представниками церков щодо здійснення релігійних обрядів з дотриманням карантинних заходів.

Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.