тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ФОРУМ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

27 квітня о 12:00 в «Освіторія Хаб» м. Києва відбудеться Форум підтримки ветеранського бізнесу, де йтиметься про механізми підтримки бізнес ініціатив ветеранів війни, які будуть впроваджені задля реінтеграції захисників у цивільне життя.
Дослідження потреб ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності, яке проводила ГО “Повернись живим” показало, що станом на 2021 рік цілеспрямованої, системної та комплексної підтримки ветеранського підприємництва в Україні не існує, як не існує у юридичній площині і самого поняття «ветеранське підприємництво». Це означає, що ветерани можуть користуватися правом участі у наявних програмах зі сприяння розвитку підприємницької діяльності на загальних умовах. Глибинні інтерв’ю дозволили виявити основні потреби респондентів у сприянні ветеранському малому та середньому бізнесу та зрозуміти нагальність дискусії з представниками влади та бізнес-середовищ.

Під час заходу за участі прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, міністра у справах ветеранів Юлія Лапутіна, представників депутатських фракцій, бізнес-платформ (Київська школа економіки, МІМ, CEO Club й ін.), директора Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут та власне самих ветеранів ВПЕРШЕ буде обговорено Державну стратегію підтримки ветеранського бізнесу, презентовано Асоціацію ветеранського бізнесу і всеукраїнську менторську платформу підтримки підприємництва захисників.

Організатор: Громадська організація “Повернись живим”
Інфопартнери: UA:Суспільне мовлення, Лівий берег
Програма заходу та реєстрація: https://www.forum.savelife.in.ua
Акредитація для ЗМІ:
Пряма трансляція на lb.ua та

facebook.com/backandalive

.

За детальною інформацією звертатися за телефоном 050 97 93 596 (Тетяна Кириленко)
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва