тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

БІЗНЕС-КЛІНІКИ COVID-19 ВІДКРИТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

За підтримки ЄС та уряду Німеччини GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва) запускає COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, щоб допомогти українським малим і середнім підприємствам (МСП) відреагувати на напружені економічні умови, викликані пандемією.
Для реалізації цієї ініціативи ЄС та уряд Німеччини виділяє понад 10 млн. грн. Бізнес-клініки працюють на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦПІБ), створених в рамках EU4Business, і надають підприємцям ряд переважно безплатних онлайн-послуг, таких як:
1. Короткі індивідуальні та групові консультації;

2. Вебінари, тренінги та форуми;
3. Ваучери на глибинні бізнес-консультації.
Кожна з Бізнес-клінік має регіональну спеціалізацію.
Однак учасники з усіх куточків України можуть скористатися цією підтримкою, незалежно від їхнього місця розташування чи розташування обраної Бізнес-клініки, оскільки більшість послуг надається в онлайн-режимі.
До участі запрошуються МСП з різних секторів, включно з фізичними особами-підприємцями (ФОП). Підприємцям потрібно вибрати формат послуг, який їх цікавить, і зв’язатися з певною клінікою.
Перелік COVID-19 Бізнес-клінік із зазначенням необхідних контактних даних розміщений на сайті https://www.giz.de/en/worldwide/95130.html
Консультації будуть зосереджені на питаннях бізнес-стратегії, маркетингу, інновацій, діджиталізації, експорту та доступних програм підтримки бізнесу з боку влади та різноманітних організацій.
Крім того, окремі заявники, які пройшли відбір, отримають ваучер на 30 000 грн для поглибленого консультування. Це означає, що експерти працюватимуть з тією чи іншою компанією індивідуально для вирішення її конкретних завдань та підвищення продуктивності.
Перші COVID-19 Бізнес-клініки в Івано-Франківську, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Чернігові та Миколаєві вже надають підтримку українським підприємцям.
Детальніша інформація за посиланням: https://www.giz.de/en/worldwide/95130.html
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва