тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

30 березня відбулася спільна нарада керівника ВЦА м. Торецьк Василя Чинчика з військовослужбовцями цивільно-військового співробітництва штабу ООС…

30 березня відбулася спільна нарада керівника ВЦА м. Торецьк Василя Чинчика з військовослужбовцями цивільно-військового співробітництва штабу ООС та військової служби правопорядку з питань забезпечення життєдіяльності Торецької громади та безпеки проживання громадського населення на її території.
В межах тісної взаємодії між структурними підрозділами, було вирішено організувати проведення військовослужбовцями для молоді та дорослого населення Торецької громади інформаційно-роз’яснювальних заходів з питань мінної безпеки та поводження з вибухонебезпечними речовинами. Ці заходи нададуть можливість цивільному населенню отримати корисну інформацію про небезпеку мін та боєприпасів, які не вибухнули, дізнатися, як необхідно діяти у різних небезпечних обставинах. Також присутні зможуть побачити, як виглядають вибухонебезпечні предмети. Такі заходи мають велике значення, бо несуть в собі життєво важливі знання, які збережуть не одне людське життя.

Про дату, час та місце проведення буде повідомлено додатково.