тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

27 березня відбувся традиційний міський Турнір з мініфутболу «Ми Вас пам’ятаємо»

27 березня відбувся традиційний міський Турнір з мініфутболу «Ми Вас пам’ятаємо», який проводиться для вшанування пам’яті тренерів міської команди «Шахтар». Змагання відбулися на базі спортивного клубу «FitLine». Підтримати учасників завітали керівник ВЦА м. Торецьк Василь Чинчик, заступник керівника ВЦА м. Торецьк Сергій Гошко.
У змаганнях взяли участь 4 команди: «Дрім-Тім», «Олімпік», «Команда ветеранів», «Український Нью-Йорк». За підсумками змагань місця поділилися наступним чином: третю сходинку п’єдесталу посіла команда «Олімпік», друге місце зайняла команда «Дрім-Тім» та переможцем Турніру стала команда «Український Нью-Йорк».
Військово-цивільна адміністрація висловлює подяку всім організаторам та учасникам змагань!