тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Мобільний додаток #Legal_ZrPlat доповнено новими функціями.

Мобільний додаток #Legal_ZrPlat доповнено новими функціями.
Вже більше року на Донеччині працює мобільний додаток «Legal ZrPlat», розроблений за ініціативи в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Ірини Долозіної, який сприяє виявленню фактів порушень законодавства про працю та протидіє незаконному обігу підакцизної продукції. За цей час додаток завантажили більше тисячі користувачів, надійшло 197 скарг, з яких щодо порушення трудового законодавства – 192, щодо порушення законодавства у сфері підакцизних товарів – 5. За результатами проведеної роботи фахівцями Податкової Донеччини минулого року офіційно працевлаштовані 84 працівники.
Враховуючи суспільний попит, цей додаток було доповнено новою вкладкою «Поскаржитись на невидачу чеків», що дозволить оперативно реагувати на випадки невидачі фіскального чека. Як і з попередніми вкладками, тут можна викласти суть скарги, вказавши назву компанії і особисті дані, або поскаржитися анонімно. Але є і нова «фішка» – до скарги можна додати фото виявленого порушення.

Завантажити безкоштовний мобільний додаток «Legal ZrPlat» можна на телефон засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details…) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1). Всі отримані повідомлення будуть розглянуті з дотриманням вимог чинного законодавства та нормативних документів.

Податкова Донеччини акцентує увагу, що акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів спрямовуються до місцевих бюджетів, тож, вимагаючи фіскальний чек при продажу такої продукції, свідомий покупець допомагає розвитку та добробуту своєї громади.
Адреси ДПС України та Головного управління ДПС у Донецькій області у соціальних мережах та мережі Інтернет:
 ДПС України:
YouTube-канал youtube.com/TaxUkraine
Сайт ДПС України https://tax.gov.ua/
Головне управління ДПС у Донецькій області:
YouTube-канал
Сайт ГУ ДПС у Донецькій області https://dn.tax.gov.ua