тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

25 березня під головуванням керівника ВЦА Василя Чинчика відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

25 березня в приміщенні військово-цивільної адміністрації м. Торецьк під головуванням керівника ВЦА Василя Чинчика відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
Протягом заходу були розглянуті питання щодо поточної ситуації в місті. З метою запобігання розповсюдженню інфекційних хвороб, а саме грипу, ГРВІ, Соvid-19, прийняті рішення про посилення контролю під час пасажирських перевезень в міському транспорті та роботи торговельних установ на території міста. Також було прийнято рішення щодо переведення з 29 березня на дистанційну форму навчання учнів 1-11 класів всіх шкіл міста. Заклади дошкільної освіти, позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсний центр продовжать роботу у звичайному режимі з урахуванням карантинних обмежень.

Епідемія триває. Звертаємо увагу жителів Торецької громади на необхідність дотримання карантинних заходів, запроваджених на території України. Рекомендуємо населенню максимально обмежити фізичні контакти, утриматися від відвідування місць скупчення людей без нагальної потреби.