тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДОПОВНЕНО НОВИМИ ФУНКЦІЯМИ

Вже більше року на Донеччині працює мобільний додаток «Legal ZrPlat», який сприяє виявленню фактів порушень законодавства про працю та протидіє незаконному обігу підакцизної продукції.

Враховуючи суспільний попит, цей додаток було доповнено ще однією новою вкладкою «Поскаржитись на невидачу чеків», що дозволить оперативно реагувати на випадки невидачі фіскального чеку.

Як і з попередніми вкладками, тут можна викласти суть скарги, вказавши назву компанії і особисті дані, або поскаржитися анонімно. Але є і нова «фішка» – до скарги можна додати фото виявленого порушення.

Детальніше про додаток https://www.youtube.com/watch?v=hWPrnnTxgbI&t=1s

Отже, якщо ви неофіційно працевлаштовані, отримуєте заробітну плату у конверті або її затримують чи взагалі не виплачують, якщо ви стали свідком продажу підакцизної продукції без відповідних документів та фіскального чеку,  тоді вам стане у пригоді безкоштовний мобільний додаток «Legal ZrPlat».

Кожен громадянин Донецького регіону зможе захистити свої права та поскаржитися на недобросовісних роботодавців або порушення у сфері легалізації підакцизної групи товарів, завантаживши безкоштовний додаток на мобільний телефон чи планшет:

Завантажити безкоштовний мобільний додаток «Legal ZrPlat» можна на телефон засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details…)

App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1).

Всі отримані повідомлення будуть розглянуті податковою службою з дотриманням вимог чинного законодавства та нормативних документів.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк  акцентує увагу, що акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів спрямовується до місцевого бюджету, тож, вимагаючи фіскальний чек при продажу такої продукції, свідомий покупець допомагає розвитку та добробуту нашої громади.

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва