тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ГРАНТОВА ПРОГРАМА ВІД USAID ДЛЯ ВИРОБНИКІВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ТА ЛОКАЛЬНОЇ/КРАФТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО), що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для сприяння економічному зростанню секторів виробництва кондитерської та локальної/крафтової продукції шляхом створення передумов для реалізації всеосяжних економічних можливостей та розширення бізнесу, створенню нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення.

Метою Програми є надання підтримки українським підприємцям з числа жінок та вразливих груп населення у збільшенні обсягів виробництва та продажу кондитерської та крафтової продукції, створенні нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення.

Програма АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 31 березня 2021 р. з 11.00 до 13.00, де заявники зможуть задати питання і отримати роз’яснення щодо умов конкурсу та заповнення аплікаційної форми.

Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою зацікавленість, надіславши до 30 березня 2021 року ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу agro.subawards@chemonics.com   

(в темі листа вказати RFA № 26). 

Дедлайн – 16.04.2021 року

Детальніше за посиланням: http://bit.ly/30RCFGI

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва