тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

16 березня в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Торецьк відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

16 березня в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Торецьк під головуванням керівника ВЦА Василя Чинчика за участі заступників керівника, керівників підприємств, установ та організацій міста відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.
Протягом засідання були розглянуті питання щодо забезпечення сталого електропостачання інфекційного відділення КНП «ЦМЛ» м. Торецька та затвердження переліку об’єктів, які пошкоджені внаслідок обстрілів та потребують відновлення.
По першому питанню прийнято рішення щодо організації та координації Управлінням житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецька ремонтних робіт електричних мереж без припинення електропостачання будівлі інфекційного відділення КНП «ЦМЛ» м. Торецька за допомогою електрогенератора необхідної потужності. Для забезпечення роботи електрогенератора з матеріального резерву м. Торецьк КНП «ЦМЛ» м. Торецька буде надане дизельне пальне в необхідному обсязі.

По другому питанню затверджено перелік об’єктів, які пошкоджені внаслідок обстрілів та потребують відновлення. Координацію та контроль за виконанням відновлюваних робіт покладено на заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Сергія Гошко.
Також було прийнято рішення надати будівельні матеріали для відновлення житлового будинку, пошкодженого під час обстрілу 20.02.2021 року.
Возможно, это изображение (1 особа, сидит та у приміщенні)
Возможно, это изображение (3 людини, люди сидят та у приміщенні)
Возможно, это изображение (1 особа та у приміщенні)
Возможно, это изображение (4 людини, люди стоять, люди сидят та у приміщенні)