тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Сьогодні за ініціативи громадської організації «Альтернативна профспілка гірників» біля будівлі військово-цивільної адміністрації відбулась зустріч мешканців Торецької громади…

Сьогодні за ініціативи громадської організації «Альтернативна профспілка гірників» біля будівлі військово-цивільної адміністрації відбулась зустріч мешканців Торецької громади з керівництвом ВЦА м. Торецьк з питання відключення котелень теплопостачання міста від газопостачання.
Мешканці громади висловили занепокоєння, щодо відключення котелень в таких умовах, коли на вулиці 10-15° нижче нуля, і ці дії можуть призвести до критичної ситуації. Хоч наразі тепло є в усіх квартирах, але це не виключає можливості у будь-яку мить залишитись без опалення.
Керівництво ВЦА робить все можливе, щоб мешканці громади не залишились без теплопостачання, було зазначено заступниками керівника ВЦА Юрієм Євсіковим та Сергієм Гошко.
За результатами зустрічі ініціативною групою мешканців Торецької громади вирішено направити звернення до голови Донецької обласної державної адміністрації з метою запобігання відключенню котелень.

Возможно, это изображение (1 особа, стоїть та просто неба)
Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди гуляют, люди стоять та просто неба)