тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

«Фестиваль українського фольклору»

За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Торецьк в музичній школі імені Івана Карабиця відбувся щорічний «Фестиваль українського фольклору». Цього року Фестиваль проходив в режимі онлайн, що не завадило багатьом учасників прийняти в ньому участь.
Багато років поспіль проходить «Фестиваль українського фольклору», ціль якого – розкриття юних талантів та популяризація народного українського мистецтва. Даний Фестиваль об’єднує носіїв фольклорних традицій: співаків, музикантів, майстрів народного мистецтва задля відтворення та осмислення надбань української народної культури.Програма Фестивалю, як ніколи, була яскравою і різноманітною.
Цього року участь у Фестивалі взяли 90 учасників.

У номінації:

«Прикладне мистецтво» – 24 учасники;
«Інструментальне виконання» – 34 учасники;
«Вокалісти» – 19 учасників
«Літературне читання» – 13 учасників.
Переможців відзначено грамотою Лауреата Фестивалю. Керівники юних талантів отримають Подяки за свою плідну працю, яка була оцінена компетентним журі.
Цього року у Фестивалі взяли участь діти з інвалідність.За визначенням журі Фестивалю наголошено, що з кожним роком відчувається творчий зріст та потенціал учасників.
Фестиваль українського фольклору щорічно проходить на високому культурному рівні та щорічно стає значною мистецькою подією у житті нашого славетного міста!
Дякуємо всім за активну участь!