тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

“Мобільний кейс” – це доступні адміністративні послуги для окремих категорій громадян!

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру  та компоненту “Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади”, військово-цивільній адміністрації міста Торецьк передано Мобільний кейс, завдяки якому отримати адміністративні послуги в зручних умовах можуть окремі категорії громадян.

Мобільний кейс – це компактна валіза укомплектована міні ноутбуком, принтером, сканером і модемом. Завдяки “Мобільному кейсу” будь-яка людина, яка за станом здоров’я не може пересуватися, отримує адміністративну послугу за місцем перебування.

Дані послуги можуть отримати такі категорії громадян нашого міста:

 – люди з інвалідністю;

 – хворі, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись та/або перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах м. Торецька;

 – мешканці похилого віку від 80 років і старше.

Стан здоров’я підтверджується довідкою сімейного лікаря завіреною печаткою завідуючого відповідного відділення медичного закладу або довідкою медико-соціальної експертної комісії про те, що суб’єкт звернення потребує стороннього догляду, випискою з історії хвороби амбулаторного хворого.

24 лютого 2021 року адміністратори Центру надання адміністративних послуг здійснили перший виїзд до людини, що за станом здоров’я не може самостійно пересуватись. Рідні заявника попередньо звернулись до ЦНАПу з оригіналами всіх необхідних документів та надали заявку на отримання послуги з реєстрації місця проживання за допомогою “Мобільного кейсу”.  Після перевірки документів та сплати адміністративного збору, було прийнято рішення про надання послуги хворому на дому.

Виїзна послуга з використанням “Мобільного кейсу” безкоштовна, оплата здійснюється тільки за послуги, за які передбачений адміністративний збір за законом.

Консультацію з даного питання  можливо отримати за телефоном 0892502127.

Ми працюємо для Вас!