тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

СЕМІНАР ЩОДО ПРОГРАМ ПІЛЬГОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ТА ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ

Для бізнесу є важливим доступ до програм підтримки підприємництва: фінанси, обладнання, сприяння експорту, навчальні та консультаційні проєкти тощо.

Запрошуємо керівників та власників малого та середнього бізнесу на онлайн-семінар,  під час якого будуть анонсовані  актуальні бізнес-можливості та програми підтримки для різних галузей.

Дата: 4 березня 2021року (15.00 – 17.00)  

Програма семінару:

  1. Анонс актуальних програм грантового та пільгового фінансування для підтримки МСБ.
  1. Інструменти ефективної підготовки аплікаційних пакетів грантових проектів. Аналіз помилок та успішних кейсів при подачі заявок на гранти.
  1. Рекомендації щодо подачі заявки та участі у грантових програмах від експертки Українського Фонду Стартапів. Приклади проєктів-переможців.
  1. Спіч переможця грантового конкурсу українського фонду стартапів про підготовку заявки, досвід участі, «про життя» після одержання гранту.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Участь у семінарі безкоштовна  завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Посилання на zoom-кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку заходу.

Детальна інформація про захід: https://bc-club.org.ua/events/programy-pilgovogo-finansuvannja-ta-pidtrymky-biznesu20210304651.html

 Реєстрація на семінар: https://bc-club.org.ua/office/reestracija-na-zahid.html?event_id=631

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва