тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У період 16 – 18 лютого у м. Київ відбулася триденна конференція “Зменшимо загрозу: екологічні та техногенні ризики на сході України”

У період 16 – 18 лютого у м. Київ відбулася триденна конференція “Зменшимо загрозу: екологічні та техногенні ризики на сході України”, яка була організована Embassy of Sweden in Kyiv, Ambassade de France en Ukraine разом із #КонсорціумомЗменшенняРизиків за фінансової підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid – ECHO.
Екологічні проблеми Торецька були представлені заступником керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Юрієм Євсіковим та головним екологом Ганною Черкасовою.

Враховуючи наявність у складі учасників конференції різнорівневих спеціалістів, зокрема представників Верховної Ради України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України тощо, та можливість бути почутим, були донесені проблеми та ризики некерованого затоплення шахт на тимчасово окупованій території Донецької області, що загострилися під час АТО, недосконалість та несистемність природоохоронного законодавства, негативні сторони мораторію на природоохоронні перевірки та інші «глухі кути» у сфері екологічного управління.
Конференція стала діалоговим майданчиком, який об’єднав експертів, представників місцевих, регіональних та національних органів влади, громадянське суспільство, неурядові організації та приватний сектор, щоб обговорити шляхи та можливості щодо зменшення ризиків катастроф на #СходіУкраїни.
Посилання на ютуб: