тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

17 лютого в межах робочої поїздки в.о. заступника керівника ВЦА м. Торецьк – Людмила Єслюкова та в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту – Вікторія Сірик відвідали спортивний зал смт. Новгородське…

17 лютого в межах робочої поїздки в.о. заступника керівника ВЦА м. Торецьк – Людмила Єслюкова та в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту – Вікторія Сірик відвідали спортивний зал смт. Новгородське в якому займається відділення з боротьби вільної обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацьку спортивну школу військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та спортивний зал «MAXIM».
Тренер відділення з боротьби вільної Андрій Ерешев, розповів про нагальні проблеми та плани на 2021 рік. Директор ДЮСШ м. Торецьк Іван Стефаненко, ознайомив присутніх з тренувальним процесом в умовах карантину. Керівник спортивного залу «MAXIM» Наталія Халаімова розповіла про проведену роботу в 2020 році для залучення різних верст населення до занять фізичною культурою та спортом та розповіла про плани на 2021 рік.

#торецьк_info

Возможно, это изображение (1 особа, стоїть та у приміщенні)

Возможно, это изображение (у приміщенні)

Возможно, это изображение (1 особа та у приміщенні)

Возможно, это изображение (15 людей, дитина, люди стоят та у приміщенні)

Возможно, это изображение (2 людини, люди стоят та у приміщенні)

Возможно, это изображение (2 людини, люди стоят та у приміщенні)

Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди стоят та у приміщенні)