тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

НЕФОРМАЛЬНЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ – ШЛЯХ ДО КАР′ЄРНОГО РОСТУ

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту, навіть коли в тебе є багаж знань та досвіду, важко на рівних конкурувати на ринку праці.

Одним із шляхів вирішення цього питання є можливість за допомогою центру зайнятості отримати документ про освіту шляхом неформального навчання. Неформальне професійне навчання – це набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання. За допомогою неформального професійного навчання працівники підприємства зможуть підтвердити або підвищити свою кваліфікацію та отримати свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Цього року, підтвердити свою освіту та пройти неформальне навчання вирішили Юлія Логвиненко та Олена Сергєєва, які працюють кухарами тривалий час у закладах загально-середньої освіти №2 та №21.

У Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості жінки успішно склали іспити. Юлія та Олена отримали Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за професією «кухар» 3-го розряду.

Якщо Ви бажаєте отримати документ про освіту та підтвердити свою кваліфікацію, Ви можете звернутися до Торецького міського центру зайнятості для отримання попередніх консультацій про неформальне навчання за адресою: м. Торецьк, вул. Володимирська, 28, каб.2 або за телефоном (06247)4-03-93.