тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

10 лютого в інноваційному центрі для молоді та дітей «Teen Дім» відбулось перше засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Засідання проведено в змішаному форматі – більшість учасників були присутні онлайн. У межах проведення заходу обрали склад робочої групи та затвердили положення.
Робочі групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості як інструмент мобілізації громад були започатковані ПРООН у 2017 році в межах діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Мета їх створення – об’єднання зусиль для підвищення рівня громадської безпеки та соціальної згуртованості на території, що зазнала впливу збройного конфлікту.
До складу робочої групи Торецької громади увійшли представники влади та громадських об’єднань. Також на засіданні були присутні: Наталія Красківська – спеціалістка із мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Тетяна Сігаєва – менеджерка проєкту, заступниця директора Агенції розвитку Вугледара, Ольга Лішик – спеціалістка проєкту ООН Жінки.

Протягом заходу розглянули питання впровадження в Торецькій ВЦА компоненту «Мобілізації громади за для розширення можливостей», діяльність груп самодопомоги на території громади, а також заслухали звіт начальника Торецького відділення поліції Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області за 12 місяців 2020 року та обговорили план роботи на 2021 рік.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.