тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

YASNO зарахує компенсацію від держави на особові рахунки клієнтів з електроопаленням та багатодітних сімей

Споживачі з електроопаленням, для яких діяв знижений тариф на електроенергію до 31.12.2020, а також багатодітні сім’ї будуть щомісячно отримувати компенсацію від держави у І кварталі 2021 року. Таке рішення затверджено постановою Кабінету міністрів України № 64 від 01.02.2021. Електропостачальник YASNO (ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ») розповів, як надаватиметься компенсація жителям Донеччини.

Держава компенсуватиме додаткові витрати, що виникли через встановлення фіксованої ціни на електроенергію (1,68 грн/кВт∙год) та скасування знижених тарифів (0,9 грн/кВт∙год). Різницю у коштах споживачі отримають одним зі способів:

  • за наявності субсидії – компенсація надаватиметься у її складі. Розрахунки та виплати субсидій здійснюють управління праці та соціального захисту населення.
  • за відсутності субсидії – компенсація буде зарахована на особовий рахунок споживача в електропостачальника. Клієнти YASNO на Донеччині побачать її у рахунках за січень, за лютий та за березень у рядку «Компенсація тарифу ПКМУ № 64 від 01.02.2021». Сума до сплати у паперовій платіжці буде зменшена на розмір компенсації, а в Особистому кабінеті – відображена після 10 числа.

«Для отримання компенсації від держави не потрібно оформлювати документи чи подавати заяви. Проте важливо пам’ятати, що для її коректного розрахунку необхідно своєчасно передавати показання лічильника. Ми завжди на зв’язку та готові надати додаткові консультації за телефоном або дистанційно через наші онлайн-сервіси», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Пресслужба YASNO у Донецькій області