тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

4 лютого в приміщенні центральної бібліотеки для дорослих міста Торецьк відбулася презентація фотопроєкту при фінансуванні ПРООН і Посольства Королівства Нідерландів «Скажи «Так» життю після збройного конфлікту».

4 лютого в приміщенні центральної бібліотеки для дорослих міста Торецьк відбулася презентація фотопроєкту при фінансуванні ПРООН і Посольства Королівства Нідерландів «Скажи «Так» життю після збройного конфлікту». Захід відбувся за участі військовослужбовців групи ЦВС Штабу ООС та учнівської молоді міста. Кожна фотографія має свою історію, з якою всіх присутніх ознайомила координатор проєкту та виразила надію відвідати місто ще раз, щоб більше мешканців громади змогли переглянути виставку та ознайомитися з роботами фотопроєкту.
Захід направлений на формування у молодого покоління патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.
Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює вдячність організаторам фотовиставки та сподівається на подальшу співпрацю.

Возможно, это изображение (2 людини, дитина, люди стоят та у приміщенні)
Возможно, это изображение (4 людини та у приміщенні)
Возможно, это изображение (5 людей, дитина, люди стоят та у приміщенні)
Возможно, это изображение (5 людей, люди стоят, военная форма та у приміщенні)
Возможно, это изображение (6 людей, люди стоят, обувь, у приміщенні та текст «日»)
Возможно, это изображение (5 людей, люди стоят, у приміщенні та текст «JUST NJOY»)
Возможно, это изображение (1 особа та военная форма)