тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1.01 га, яка розташована на території…

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1.01 га, яка розташована на території міста Торецьк, по вул. Світла, Донецької області».

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1.01 га, яка розташована на території міста Торецьк, по вул. Світла, Донецької області».

У рамках дії карантинних заходів з текстом Заяви можна ознайомитися на офіційному сайті  військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за посиланням: http://www.toretsk-vca.gov.ua/novini

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 10.02.2021 включно:

– на поштову  адресу: 85200, м. Торецьк, вул. Маяковського, 24 А .

– на електронну адресу: inbox@toretsk-rada.gov.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються. 

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1.01 га, яка розташована на території міста Торецьк, по вул. Світла, Донецької області».