тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В рамках проєкту «Покращення доступності та якості надання адміністративних та дозвільно погоджувальних послуг у м. Торецьк»…

В рамках проєкту «Покращення доступності та якості надання адміністративних та дозвільно погоджувальних послуг у м. Торецьк», який реалізовано Громадською організацією «ПРОСТІР ІНІЦІАТИВ» у межах програми ООН із відновлення і розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, за організаційної підтримки ВЦА м. Торецьк, в приміщенні ЦНАП м. Торецька встановлено телевізор для інформування мешканців про переваги Реєстру територіальної громади, про життя та новини міста, що відповідає Закону України «Про інформацію».
Інформаційні матеріали, які будуть демонструватись на встановленому телевізорі, повинні підвищувати рівень обізнаності мешканців про свої права та можливості.
Охочим демонструвати відповідну інформацію в Центрі надання адміністративних послуг, просимо звертатись до військово-цивільної адміністрації міста Торецьк з письмовим зверненням та відповідними відеоматеріалами.