тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

22 січня 2021 року в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації Василя Чинчика відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На комісії були розглянуті питання про влаштування двох дітей на цілодобове перебування до інституційних закладів, про доцільність зарахування дитини, позбавленої батьківського піклування, до державного закладу на повне державне забезпечення, про надання дозволу на оформлення договорів купівлі-продажу та дарування житла на ім’я малолітніх дітей, про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно дітей.
З метою соціального захисту малолітніх дітей, що проживають у сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах, комісією було прийнято рішення про взяття цієї сім’ї під соціальний супровід Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Водночас членами комісії прийнято рішення про зняття з соціального супроводу іншої сім’ї, в якій проведена спеціалістами ЦСССДМ соціальна робота з батьками, на жаль, не допомогла їм стати більш відповідальними по відношенню до дітей. Надалі орган опіки та піклування військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області звернеться до Дзержинського міського суду з позовом про позбавлення батьківських прав відносно дітей цих батьків.

Крім того, на комісії з питань захисту прав дітей було розглянуто 5 заяв про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітям, які зазнали психологічного насильства мешкаючи в місті Торецьку Донецької області, на території якого здійснювалася антитерористична операція, та на теперішній час здійснюється широкомасштабна антитерористична операція та заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Враховуючи всі обмеження, яких необхідно дотримуватись для запобігання поширенню на території міста Торецька коронавірусної інфекції COVID-19, військово-цивільна адміністрація міста Торецька продовжує вживати заходів для захисту прав та інтересів дітей.