тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк у відповідь на поширення інформації…

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк у відповідь на поширення інформації, викладеної в статті «Такого еще не было в истории города: в 2021 году родители за питание детей в школах заплатят около 5 млн.грн.) (мова оригіналу), надрукованої в газеті «Дзержинський уезд» №3 (780) від 21.01.2021, повідомляє наступне.
Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк від 09.12.2020 №1042р «Про затвердження Порядку надання пільг з оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за рахунок місцевого бюджету в 2021 році» винесене без порушень чинного законодавства України з посиланням в преамбулі розпорядження на нормативно-правові акти, якими регламентоване надання пільг певній категорії громадян.
Після проведення перевірки викладеної в статті інформації, щодо надання/ненадання пільг певній категорії громадян та їх дітей, військово-цивільна адміністрація міста Торецьк опублікує спростування хибної інформації, зазначеної у статті Надії Железнової. Окрім того, військово-цивільна адміністрація міста Торецьк надасть додаткові роз’яснення щодо пільгових категорій громадян з посиланням на чинне законодавство України.

#торецьк_info