тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В рамках Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки…

В рамках Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22 вересня 2016 року № 836 (зі змінами) за підтримки голови облдержадміністрації за кошти обласного фонду охорони природного середовища для громади міста Торецьк придбано сміттєвоз із заднім завантаженням. Це вже другий сміттєвоз, наданий місту за кошти обласного бюджету. Також за рахунок обласного бюджету були придбані 400 одиниць контейнерів для збору побутових відходів.
Після завершення процедури державної реєстрації сміттєвоз розпочне роботу. Надані технічні засоби дозволять значно покращити рівень надання населенню послуг із поводження з побутовими відходами.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює вдячність керівництву Донецької обласної державної адміністрації за можливість посилення технічної бази комунальних підприємств громади та покращення роботи з санітарного очищення міста.