тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗМІНИ В ТОРЕЦЬКОМУ ЛАБОРАТОРНОМУ ЦЕНТРІ

Протягом останніх двох місяців ПЛР-лабораторія Торецької міської філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» поповнилась сучасним обладнанням:
Автоматична станція для виділення нуклеїнових кислот, компанії NEXOR 96, яка дозволяє всього за 50 хвилин підготувати 96 зразків до ампліфікації.
Другий ампліфікатор для проведення ПЛР-досліджень у режимі реального часу QuantStudio, компанії Thermo Scientific. Цей прилад поєднує в собі простоту використання з потужними можливостями та забезпечує максимальний контроль.
Високошвидкісна центрифуга MIKRO 200R з системою охолодження, компанії Hettich. Це одна з найшвидших центрифуг у своєму класі. Вона використовується для приготування широкого діапазону зразків у галузі молекулярної біології. Потужність, продуктивність та охолодження MIKRO 220 R спеціально розроблені для задоволення потреб підготовки зразків для завдань ПЛР.

У результаті лабораторія здатна виконувати до 390 досліджень за добу, перекриваючи потреби м.Бахмут та Бахмутського району, м. Селидове та Селидівського району, частково м.Авдіївка, та в першу чергу м.Торецьк (в порівнянні у вересні ПЛР-лабораторія робила 70-80 досліджень за добу, у жовтні – до 120 досліджень за добу).