тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє

Торецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
1. Право отримання одноразової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень мають:
– наймані працівники,
які на 10 грудня 2020 року ПРАЦЮЮТЬ за основним місцем роботи у роботодавця, діяльність якого була тимчасово зупинена внаслідок запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів;

– середня заробітна плата яких за третій квартал 2020 року не перевищує тридцять тисяч гривень на місяць;
– фізичні особи – підприємці,
які: на 10 грудня 2020 року ЗАРЕЄСТРОВАНІ 3 місяці і більше як фізичні особи – підприємці (перевірити факт реєстрації – ttps://usr.minjust.gov.ua/content/free-search), та у 2020 році сплатили ЄСВ за себе не менше ніж за 3 місяці;
– не є одночасно фізичною особою – підприємцем та найманим працівником.
Перевірка відповідності ОСНОВНОГО виду економічної діяльності роботодавця переліку видів діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи та факту нарахування та сплати ЄСВ здійснюватиметься засобами Порталу ДІЯ автоматично при поданні заяви. Заява вважається поданою у разі заповнення ідентифікованою особою всіх полів форми.
Відповідальність за недостовірні відомості: у разі подання недостовірної інформації допомога підлягає поверненню!!! Якщо особа не поверне кошти добровільно протягом 10 робочих днів з дня надсилання рішення територіального органу Пенсійного фонду про відшкодування одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, вони будуть стягнуті державною виконавчою службою в примусовому порядку.
Рішення про відшкодування одноразової матеріальної допомоги буде розміщено на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer із одночасним SMS повідомленням, за наявності мобільного номеру телефону.
Також на вебпорталі можливо перевірити зарахування стажу (сплату ЄСВ), розмір заробітної плати можливо на вебпорталі Пенсійного фонду України за посиланням: (знадобиться електронний підпис, Bank ID або Mobile ID (GOV ID).
2. Строки звернення за виплатою
Заява на виплату одноразової допомоги застрахованим особам подається до 21 грудня 2020 р. включно.
3. Порядок звернення за виплатою
Заява для отримання одноразової допомоги застрахованим особам заповнюється ВИКЛЮЧНО в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка Порталу Дія.